Dom Opieki Razem Stawiguda

Aktualności

CHCESZ SPRAWDZIĆ CO U NAS SŁYCHAĆ?
ZAPRASZAMY NA NASZĄ STRONĘ NA FACEBOOK’U

21.08.2020

Dom Opieki Razem Stawiguda
Od lewej: Jan Harhaj - Starosta Powiatu Lidzbarskiego, Kamil Kozłowski - Burmistrz Biskupca, Andrzej Abako – Starosta Olsztyński, Jarosław Buczkowski – właściciel placówki, Katarzyna Biernacka – kierownik Domu Opieki Razem, Maciej Biernacki – właściciel placówki

OFICJALNE OTWARCIE JUŻ ZA NAMI!

21 sierpnia odbyła się inauguracja działalności nowego Domu Opieki w miejscowości Stawiguda. Niepowtarzalny design, najwyższe standardy, a przy tym wyjątkowy klimat – to tylko niektóre z wyróżników nowego obiektu. Idzie za tym profesjonalna opieka zespołu medycznego i wieloletnie doświadczenie w prowadzeniu domów opieki.

Dom Opieki Razem to nowe miejsce na mapie Warmii i Mazur. Walorem jest lokalizacja ośrodka – obiekt znajduje się w malowniczej warmińskiej miejscowości, 15 km od Olsztyna. Ośrodek położony jest w spokojnej okolicy, przy lesie.

„Oficjalne otwarcie Domu Opieki w Stawigudzie już za nami. Dziękuję wszystkim Gościom i Przyjaciołom za przybycie a całej naszej wspaniałej Załodze za przygotowanie tego ważnego wydarzenia. Teraz już tylko oczekujemy na Seniorów, którzy w ciągu najbliższych dni zamieszkają w naszym pięknym obiekcie” – mówi Katarzyna Biernacka, kierownik ośrodka.

Dom Opieki Razem Zadzwoń